cz sk ma

Playstation 3 predaj PS3 Games Playstation 3 cena Playstation 3 príslušenstvo

Sony PlayStation 3 Vám určite otvorí úplne nový svet, a to predovšetkým preto, že skrýva neuveriteľné možnosti. A to či už sa jedná o PS3 hry, či sťahovanie free hier, alebo následne i komunikáciu s priateľmi. Sony PlayStation 3 je totiž niečím, čo by mala mať každá domácnosť pre chvíle nudy. Lenže existuje veľa rôznych vecí a doplnkov, ktoré možno zaobstarať či už pre samotné hranie PS3 hier, či následnú komunikáciu s priateľmi. Ak si neviete rady, tak my Vám dáme pár zaujímavých tipov a informácií.

Základom na hranie hier na PS3 je PlayStation 3 Slim konzola, ktorá svojim tenkým dizajnom zodpovedá požiadavkám dnešnej doby predovšetkým na tvar a veľkosť. PlayStation 3 Slim je možné kúpiť s dvoma pevnými diskami, PlayStation 3 Slim 120 GB ponúka úložný priestor o veľkosti 120 GB, na tento priestor sa bezosporu vojdú zaujímavé hry a filmy, túto veľkosť ocenia určite hráči, ktorí hľadajú lacnejší variant Sony PlayStation 3 konzoly. Oproti tomu Sony PlayStation 3 s diskom s veľkosťou 250 GB ponúka dvakrát tak väčší priestor pre ukladanie dát, ale zase je vďaka tomu o niečo vyššia cena.

Bezdrôtový gamepad na PlayStation 3 ocenia určite všetci hráči PS3 hier, ktorí nechcú byť limitovaných dĺžkou prepojovacieho kábla, navyše, ak máte doma PS3 a hráte na ňom hry, tak bezdrôtový gamepad bude vždy vhodným darčekom pre deti. Nechcete, aby z Vašej Sony PlayStation 3 viedlo zbytočne veľa káblov? Potom HDMI kábel je riešením, ktoré by ste mali využiť, jedná sa totiž o prenos zvuku i videa v jednom kábli, takže už nikdy sa nezamotáte pri hraní PS3 hier do zbytočných káblov, ktoré možno odstrániť vďaka bezdrôtovému gamepadu a HDMI kábla.

Klávesnica, webkamera a mikrofón zase uľahčí komunikáciu s priateľmi a surfovanie po internete. Radi komunikujete s priateľmi? Potom by ste doma určite mali mať klávesnicu, ak chcete, aby Vás kamaráti pri písaní aj videli tak webkamera na Sony PlayStation je niečím, čo by mal mať určite každý správny hráč vo svojej výbave.